İnternet

Yeni Duyurulan En Başarılı 4 Ücretsiz Android Uygulama!

Yeni bir Ağustos haftasına daha başlamış bulunmaktayız. Çalışanlar için genelde haftanın en kötü hatıra olan Pazartesi sabahları, şu anda yaz tatili yapan öğrenciler için dünden farksız gözüküyor. Yine de şu anda işe giden takipçilerimizi biraz olsun memnun edebilmek için piyasalara yeni çıkan en iyi 4 ücretsiz Android uygulamayı listeleyeceğiz. Bu uygulamalar aracılığı ile hem eğlenecek hem de istediğiniz işleri yapmak için çok iyi bir muavin bulacaksınız.

Google Play’de yeni çıkan en başarılı 4 ücretsiz Android uygulaması;

Awesome Converter

Aklınıza takılan soruları çevirmek için en iyi yardımcınız bu uygulama olacak. Birbirinden farklı birimler arasında değişiklik yapmanızı sağlayacak uygulama, uzunluk, hacim, hız, sıcaklık ve nakit birimine kadar pek çok merak edilen birimi çevirebiliyor.

  • Awesome ConverterİNDİR

What’s Up, Snoopy?

Cartoon Network’u sevenler burada mı? Snoopy CT’un yeni bir arcade oyunu. 10 mini oyunun bulunduğu oyunda, bir öykü modu ile beraber ilerleyecek ve nakit kazanmak için rastgele oyunlar oynayacaksınız. Oyunun en güzel yanı hiçbir şekilde oyun içi paranın bulunmaması. Tamamen ücretsiz olan oyun, özellikle çocuklar için öneriliyor.

  • What’s Up, Snoopy? – PeanutsİNDİR

Hurry

Widget uygulaması arıyorsanız bu uygulama tam sizlik olacak. Doğum günlerinden favori televizyon şovlarına kadar pek çok şeyi bu uygulama üzerinde belirleyebilir, hayatınızı farklı bir forma sokabilirsiniz.

  • Hurry – Countdown for Birthday/Concert (& Widgets)İNDİR

Space Frontier

Bir feza roketi kaldırmak için neler yapmanız gerekiyor? Bu oyunda amacınız feza roketini en uzağa fırlatabilmek. Roket düşmeden en uzağa götürerek uzaya ulaşmalısınız.

  • Space FrontierİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.