Moda

Uygun fiyatlı spor ayakkabı modelleri

Şıklık ve konforu bir arada sunan “Kinetix Air” ve “Kinetix Memory Foam” koleksiyonları, löp taban özellikleri ile konforu ve hafifliği ayaklara taşıyor.

Kinetix; 2017 ilkbahar yaz koleksiyonundaki rahat tabanlı ürünleri ile harekete geçiriyor! Kadın, erkek ve çocuk için onlarca modeli bulunan Kinetix Memory Foam ve Kinetix Air koleksiyonları, rahat tabanlarıyla bu yaz favoriniz olacak.

Memory Foam Koleksiyonu, tabanda yastık görevi gören hususi içyapısıyla ayaklara ultra yumuşaklık sağlıyor. Basınç emici özelliği sahip Kinetix Memory Foam ayakkabılar, katmanlı tabanları ve çift taban özelliği öne çıkıyor. Kinetix Air modeller ise havalı tabanları ile löp adımlar sunuyor. Her adımda ayağın şeklini saha Kinetix Air koleksiyonu, gün boyu rahatlık arayanlar için ülkü modeller içeriyor.

Konforlu olduğu kadar şık ve trendy olan koleksiyonlarda; siyah, lacivert, mavi, beyaz, gri gibi renkleriyle de göz alıyor. Yürüyüş yaparken, spor esnasında ve günlük hayatın vazgeçilmez parçası olacak havalı tabanlı ayakkabılar, adeta bulutların üzerinde yürümenin hissini yaşatıyor.

Spor ve konfor tutkunlarının vazgeçilmezi olacak Kinetix’in Memory Foam ve Kinetix Air koleksiyonlarını bütün FLO mağazalarında, www.flo.com.tr‘de ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.