İnternet

Ünlü Çöpçatanlık Uygulaması Tinder Yeniden Tasarlandı!

Çöpçatanlık uygulaması Tinder, kullanıcıların daha rahat gezebilmesi için yeniden tasarlandı. Bundan sonra Tinder’da gezerken profilleri çok daha hızlı bir şekilde inceleyebileceksiniz. Daha seri bir görünüme kavuşmak için güncellenen tasarım, bazı yönleriyle eski tasarıma benzemesine karşın birçok yeniliği beraberinde getirmiş.

Tinder, 3 Yıldır Mesajlaşıp Bir Türlü Buluşamayan Çifti Hawaii’ye Gönderiyor!

Yeni tasarımda profilde gezerken fotoğrafın sağına dokunduğunuzda bir sonraki fotoğrafa, sol tarafa dokunduğunuzda ise önceki fotoğrafa ulaşabiliyorsunuz. Öte yandan fotoğrafın alt kısmına dokunuduğunuzda kişinin tam profiline erişim sağlayabileceksiniz.

Son zamanlarda daha yalın görünüme geçen firmaları örnek saha Tinder, çok dolu olan eski tasarımını değiştirerek yalın görünümle beraber daha işlevsel bir görüntü sunuyor.

Tinder’ın yeni sürümü Android ve iOS için yayınlanmaya başladı. Güncelleme kısa süre içerisinde tüm cihazlarda aktif olacaktır.

Bu havadis, bilgi, salık aracılığı ile soralım: Tinder’ın yeni tasarımını telefonunuza indirdiyseniz, yeni tasarım ile eski tasarım arasında ne gibi farklılıklar gördünüz?

  • TinderİNDİR
  • TinderİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.