İnternet

Twitch Masaüstü Uygulamasının Tam Sürümü Yayınlandı!

Twitch’in masaüstü uygulaması, beta olarak birkaç ay boyunca test edildi ve ardından şirket, uygulamanın tam sürümünü kullanıma sundu. Ayrıca uygulamanın tam sürümünde iletişim platformunda yapılan çeşitli değişiklikler ve yenilikler de bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar hem internet hem de uygulama üzerinde dilediklerini yapabilecekler.

Twitch, uygulamasını kullanacak kullanıcılarının gece gözlerinin yorulmaması için “gece modu” dahi eklemeyi ihmal etmemiş. Uygulamada ayriyeten sunucular kapandığında bile çevrimiçi kalmaya devam eden odalar bulunuyor. Bu odalarda arkadaşlarınızla veya öbür topluluklarla sohbet edebileceksiniz. Arkadaşlarınızla özel konuşmalar da yapabilirsiniz.

Uygulamaya istikbal olan güncellemelerde bir de bulut depolaması özelliği bulunacak. Bu sayede verilerinize tüm bilgisayarlardan ulaşabileceksiniz. Twitch bu uygulamayı açıkça Curse’nin uygulaması üzerine inşa etti. Bu sayede çok daha çok kullanıcıya hitap edebilecekti.

Uygulama hem Windows hem de Mac için yayında. Buraya tıklayarak uygulamayı Twitch web sitesinden indirip bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.