İnternet

TurkNet’ten AKN’siz, Taahhütsüz İnternet 59.99 TL!

21 yıldan bu yana verdiği hizmeti Türkiye’nin 81 iline yayan internet servis sağlayıcısı TurkNet son aylarda çıkarttığı kullanıcı dostu paketlerle dikkat çekiyordu. Sektördeki adımlar ve ülkemizdeki tüm firmaların yaptığı işler göz önüne alındığında, kullanıcı dostu olmanın cesaret işi olduğunu söyleyebiliriz:

TurkNet, yeni paketinde kullanıcılara hem eder hem de içerik olarak oldukça müsait bir hizmet sunuyor: Adil kullanım kotası engelini kaldırıyor, kullanıcının ellerini bağlayan taahhüt kelepçesini kırıyor ve 100 Mbps’ye ulaşan hızları garanti ediyor. Üstelik hepsini şaşırtıcı bir şekilde sadece 59.99 TL’ye yapıyor.

 

  • Bir dipnot olarak: Bulunduğunuz lokasyona göre evinize gelen internet hizmetinin altyapısı değiştiğinden, hizmetinizin internet hızı da altyapı kalitenize göre değişiyor. Yani 100 Mbps’lik üst limitten faydalanmanız için altyapınızın 100 Mbps’lik hızları desteklemesi şart.

Peki TurkNet Bunu Nasıl Başarıyor?

Telekominükasyon firmalarının büyük kalemlerle anlatım edilen giderleri bulunur. Bu giderler ise ister istemez tüketiciye yansıyan paket fiyatlarına yansır. Bayiler ve satış ofisleri gibi geleneksel hizmet anlayışı bu giderleri tavana çeker. TurkNet ise standart anlayışlardan vazgeçip, yaşadığımız internet çağına müsait olarak, kontrolün tüketicide olduğu satış metotları geliştirdi. Böylece hem firmaya hem de tüketiciye yansıyan lüzumsuz maliyetlerden kurtuldu. 

Yalın, net ve tek hizmet paketi ile sayısız ürün, kampanya ve tarife yükü olmadığı için fiyattan şüphe duymanıza da gerek kalmıyor. Haliyle epey azalan operasyonel maliyetler cebinize oldukça müsait yansıyor. Açıkçası teknoloji konusunda epey baş yoran bir ekip olarak bunlar görmek istediğimiz hareketler ve TurkNet bu işi başardığı için takdiri hak ediyor.

Türkiye’deki internet servis sağlayıcılığı konusunda yeni bir devri başlatan TurkNet’in bu inanılmaz paketine şuradan ulaşabilir ve bu mükemmel hizmeti satın alabilirsiniz.

*Sponsorlu İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.