Teknoloji

Tatilde şarj arama derdine son

Güneş enerjisini gündelik hayata taşıyan Sunbank, Türkiye’de yeni bir dönemi başlatıyor. Cep telefonu, bilgisayar hatta vasıta akülerini çevreci güneş enerjisi ile şarj etmeyi hedefliyor.

Misyonunu; güneş enerjisini gündelik hayata taşıyacak tabiat dostu uygulamaları insanlarla buluşturmak olarak tanımlayan Sunbank, Türkiye’de yeni bir dönemi başlatıyor. Doğaya saygılı çevreci ürünler ile cep telefonlarından bilgisayarlara hatta vasıta akülerine kadar günlük hayatımızın ayrılmaz parçalarını güneş enerjisi ile şarj etmeyi hedefliyor. 

“ÇEVRECİ ÜRÜNLER GELİŞTİRİYORUZ”

Sunbank markası ile ilgili konuşan şirket CEO’su Veysel Sarıkaya, “Şirket olarak amacımız güneş enerjisini en etkin şekilde, doğaya ve insana saygılı olarak kullanılacak çözümler üretmek. İnsanların priz arama derdine çevreci ürünlerle son vereceğiz. Sunbank olarak her vakit hayata karşı sağduyulu bir ruhla devinim ediyoruz. Yenilenebilir güneş enerjisinin istikbal nesillere gururla aktarılacak bir dünya adına kullanım alanlarının arttırılması konusunda çevreci ürünler geliştiriyoruz.” dedi.

ÜÇ AYRI ÜRÜNLE PİYASADA

Türkiye perakende piyasasına 3 farklı mahsul kategorisinde giriş yapan Sunbank’in mottosu: “Her vakit devam et! (Always go on!)”

-Güneş enerjili şarj aletleri Mars ve SunBag ürünleri ile kullanıcılar artık priz arama derdinden kurtulacak ve her yerde enerji ihtiyacını karşılayabilecek. 

-Kullanıcılar Mars ile tablet ve cep telefonlarını, SunBag’ler ile laptoplarına kadar daha kapsamlı enerji ihtiyacı duyan cihazlarını şarj edebilecek. 

-Bu ürünlere ek olarak 10 dakika güneş enerjisi ile şarj edilip 30 dakika kesintisiz ve kaliteli müzik keyfi yaşatacak SunTune kablosuz hoparlör ise bütün hariç mekanlarda müziğin hep yanımızda olmasını sağlayacak.

YENİLENEBİLİR ENERJİDE GÜÇBİRLİĞİ

SunTune kablosuz hoparlör

Sunbank markasıyla perakende piyasasında yer saha I-Sun Enerji, alternatif güneş enerjisi kullanım alanları da sağlayarak Türkiye’de güneş enerjisi kullanım oranının artırmayı ve güneş enerjisine farklı bir anlayış sunmayı amaçlıyor. Aralarında mühendislik ve müşavirlik hizmetlerinin kuvvetli kurumsal markalarından EMAY’ın da yer aldığı kuvvetli ortakları ile pazara iddialı bir giriş yapan I-Sun Enerji şirketinin ilerideki günlerde yeni projelerini ve ürünlerini kamuoyunu duyurmaya devam etmesi bekleniyor.

100 MEGAWATT GELİYOR

  • Tesla dünyanın en aka pilini yapacak

YATIRIMLAR YÜZDE 80 ARTTI

  • Çin’den güneş enerjisi atağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir