Moda

Sokak modasının efsanesi kutlanıyor!

Puma, sokak modasını yeniden şekillendiren Suede modelini Didem Soydan ve Umut Eker ile beraber kutluyor! 1968’de ilk çıkışından bu yana bir ikon haline gelen PUMA Suede modeli, yalın tasarımı ve yenilenen renkleri ile 49 sene sonra bile sneaker tutkunlarının ilgisini çekiyor.

PUMA Suede’in 49. yılı için çekilen hususi videoda, marka ile geçtiğimiz sene başladığı iş birliğini başarıyla devam ettiren Didem Soydan, bu filmin yanı dizi birçok PUMA videosuna da kreatif direktör olarak imzasını atan Umut Eker ile bir araya geliyor. Eğlenceli karelerin elde edildiği videoda, bilhassa hip-hop ve R&B ögeleri ve sokak kültürü dikkat çekiyor.

Didem Soydan ve Umut Eker, Suede’in 49. yılı için hususi olarak gerçekleştirilen çekimlerde, kendilerine özgü tarzlarıyla sneaker kültürünü enteresan ve diri tuttuklarını kanıtlıyor ve yarattıkları enerjiyle ikonik sneaker modeli Suede’e yeni bir yorum getiriyorlar.

Zaman tanımayan tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile önümüzdeki yıllarda da yeni trendleri etkisi altına alacak olan Suede, 269 TL satış fiyatı ile bütün PUMA mağazalarında satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.