Oyun

SEGA’nın Yeni WWE Oyunu Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

Sega’nın yeni oyunu WWE Tap Mania sonunda yayınlandı. İlk olarak Nisan ayında duyurulan oyun, Android ve iOS platformları için yayınlanmış durumda. WWE Tap Mania, oyuncuların süperstar kartları toplayarak bu kartlarla WWE şampiyonu olmalarını içeriyor.

Yaz aylarında hoşça zaman geçirmenizi sağlayacak oyunda The Rock, John Cena, Randy Orton, Undertaker, Brock Lesnar, Triple H, Charlotte, The Miz gibi WWE sahnesinde yıllardan beri savaşan insanlar bulunuyor. Oyunda erkekler dışında kadınların da mücadelesini görüyoruz. Sasha Banks, Dean Ambrose, Eddie Guerrero, Ultimate Warrior gibi isimler bunlardan bazıları.

Hitman ve WWE 2K16 Yayınlandı!

Sega’nın yaptığı açıklamaya göre WWE’nin diri TV yayınları(RAW, Smackdown Live, Royal Rumble, SummerSlam, WrestleMania) gerçekleştikçe oyunun içerisinde de günlük diri etkinlikler düzenlenecek ve oyuncuların skor tahminleri yapması istenecek.

WWE Tap Mania, Android ve iOS cihazlarında ücretsiz olarak erişilebilir. Yalnız hatırlatalım, oyunun içerisinde yer alacak yeni karakterleri nakit ödeyerek de açabilirsiniz. WWE Tap Mania’nın linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • WWE Tap ManiaİNDİR
  • WWE Tap ManiaİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.