İnternet

ODTÜ’den Türkiye’nin En Büyük Online Eğitim Programı!

Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden Orta Doğru Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen ODTÜ-Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı’nda, 21. dönem kayıtları başladı. 20 yıldan beri her yıl eksiksiz düzenlenen bu özel sertifika programı, ODTÜ eğitimini online platform üzerinden almanızı sağlayacak.

Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı(BTSP) bilgisayar mühendisliği programında gelişmek isteyen kararlı kişilere, sonunda tüm nitelikli bilgilere ulaşabilecekleri bir eğitim imkanı sunuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl de 200 benlik kontenjan açan ODTÜ, bu zamana kadar 2000 sertifikalı mezun vererek Türkiye’nin en büyük online eğitim programlarından birisini sağlamayı başarmış.

Bilgi Teknolojileri Sertifika Programı’nda ODTÜ’de verilen Bilgisayar Mühendisliği alanının esas 8 dersi katılımcılara sunuluyor. Toplamda 4 döneme denk istikbal 9 aylık süreçte verilecek bu 8 ders, her dönem 2 ders olacak şekilde verilecek. Dönem başı cüzi bir ücret karşılığında verilecek bu eğitim, öğrenci veya öğretmenseniz çok daha ucuza geliyor.

Son radde prestijli bir sertifika olan BTSP, online dersler sayesinde her an istediğiniz yerde ders alabilmenizi sağlıyor. Her dönemin sonunda ODTÜ öğretim görevlileri ile yüz yüze derslere ve sınavlara katılmak için üniversiteye çağrılacak katılımcılar, şayet programı başarılı bir şekilde atlatabilirse resmi iş sertifikasını almaya hak kazanıyorlar.

ODTÜ Kampüs Gelişim Günleri 27 Şubat’ta Başlıyor!

ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi ve Business Management Institute işbirliğinde düzenlenen programın 21. dönem kaydınızı, 1 Eylül 2017 tarihine kadar tamamlayabilirsiniz. Hazır üniversite ve iş seçimleri varken, ODTÜ ayrıcalığıyla bir eğitim almak istiyorsanız buraya tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.