Spor

Neymar’dan Barça’ya veryansın!

Brezilyalı futbolcu Barcelona yönetimini katı eleştirdi: “Bence, Barcelona’nın yönetiminde olmamaları gereken insanlar onlar… Barça, fazla daha iyisini hak ediyor ve herkes de bunu biliyor” dedi.İlişkili Haberler

  • Neymar, PSG’de gollerine devam ediyor
  • Neymar futbolda kazandı, aşkta kaybetti
  • Neymar’ın transfer parasıyla alabileceğiniz şeyler

Barcelona‘dan sansasyonel bir şekilde Paris Saint Germain’e transfer olan Neymar, takımının üçüncü haftada misafir ettiği Toulouse’u 62 yendiği maçta da öne çıkan isimdi.

Brezilyalı, maçta iki gol attı, iki asist yaptı ve oynadığı iki lig maçında üç gol ve üç asiste ulaştı. Neymar, maç sonrası Barcelona yönetimini fazla katı bir dille eleştirdi.

Barcelona Başkanı Bartomeu’nun kendisine yönelik eleştirileri hakkındaki bir soruya yanıtında “Barcelona yönetimi hakkında söyleyecek bir şeyim yok” diyen Neymar, ardından ekledi:”Aslında var… Bende aka düş kırıklığı yarattıklarını söylemeliyim. Orada 4 yılım geçti ve fazla mutluydum. Başlarken de, oynarken de, bitirirken de mutluydum. Ama onlardan mesut değildim. Bence, Barcelona’nın yönetiminde olmamaları gereken insanlar onlar…Barça, fazla daha iyisini hak ediyor ve herkes de bunu biliyor.”

Neymar, Barcelona takımındaki arkadaşlarının da mesut olmadıklarını öne sürdü: “Eski takım arkadaşlarımın orada mutsuz olduklarını görmek beni fazla üzüyor. Çünkü onlar benim arkadaşlarım. Umarım Barcelona için her şey daha iyi olur. Umarım eskisi gibi olurlar; her takımla rekabet edebilen o eski, güzel takım gibi…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.