İnternet

Microsoft, Akıllı Bir Outlook İçin Beta Sürümü Başlattı!

Microsoft, geçtiğimiz sene baştan yapılandırdığı Outlook.com’u aldığı art bildirimler dahilinde yeniden elden geçiriyor. Şirket, e-posta istemcisinin yeni bir beta sürümünü duyurdu. Yeni sürümle beraber daha ‘akıllı’ bir gelen kutusu ve takvim sunmayı planlayan Microsoft, insanlarla daha bağlı bir Outlook deneyimi yaşayacağınızın sözünü veriyor.

Beta sürümü denemek isterseniz, Outlook.com’da gelen kutunuzun sağ üst kısmındaki ‘betayı deneyin’ butonuna tıklayarak aktif etmeniz yeterli. Henüz herkesin beta sürüme erişimi yok, ancak birkaç hafta içinde tüm kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor. Eğer beta sürümünü sevmezseniz tekrar sağ üstteki butondan dönem dışı bırakabilirsiniz. Bu nedenle betayı denemekten korkmanıza gerek yok.

Güncelleştirme üç ana başlıkta toplanıyor. Microsoft, öncelikle Outlook deneyimini hızlandırmak istiyor. Arayüz, e-postalarınızı daha hızlı bulabilme, okuyabilme ve eklentileri açabilme üzere geliştirildi.

Outlook daha kişiselleştirilebilir olacak. Yeni Outlook ile favori kişilerinizi ya da klasörlerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Daha akıllı gelen kutusu, e-posta yazdığınız sırada metninize göre size ‘hızlı öneriler’ (restaurantlar, uçuşlar vb.) gösterir. Ayrıca arayüz, daha gelişmiş e-postaları kolaylıkla yazabilmeniz için iyileştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.