Magazin

Kendall Jenner’a En Yakın İsim Açıkladı: 2 Erkeği Birden İdare Ediyor


Moda dünyasının parlayan yıldızlarından 21 yaşındaki ABD’li Kendall Jenner’a yakın bir isim, meşhur modelin 2 erkeği ani yönetim ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda rapçi ASAP Rocky ile beraber olan  Kendall Jenner, son iki haftadır derhal derhal her gün NBA yıldızı  Blake Griffin ile beraber görüntüleniyor. Jenner ile A$AP Rocky’nin ayrıldığını düşünülürken, meşhur modele yakın bir kaynağın People dergisine yaptığı izah şok etkisi yarattı. Buna göre; 21 yaşındaki güzel, iki erkekle aynı anda münasebet yaşıyor.

İKİSİYLE AYNI ANDA GÖRÜŞÜYOR

Geçtiğimiz haftadan bu yana  Blake Griffin’le beraber 6 kez görüntülenen  Kendall Jenner’ın, A$AP Rocky’nin ağırbaşlı bir münasebet istememesi nedeniyle NBA yıldızını Griffin’i tanımak için ona talih verdiği belirtildi. Ancak meşhur modelin, rapçi sevgilisi A$AP Rocky’la da görüşmeye devam ettiği öğrenildi.

KENDALL’A EN YAKIN İSİM AÇIKLADI

People dergisine izah yapan kaynak, “Kendall ile Blake son zamanlarda herkesin tahmin ettiğinden daha fazla zaman geçirmeye başladı. Beraber fazla eğleniyorlar ama ileride ağırbaşlı bir münasebet menfaat mı bilinmez” ifadelerini kullandı.

$(window).load(function () { var s = document.createElement(“script”), el = document.getElementsByTagName(“script”)[0]; s.async = 1; s.src = “//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js”; el.parentNode.insertBefore(s, el); });

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.