Teknoloji

iPhone 8’in görüntü ve bilgileri sızdı

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 8’e ait görüntülerin sızdırıldığı iddia edildi.

Popüler cep telefonlarının yeni modellerini sızdırmasıyla ünlenen OnLeaks, iPhone 8’e ait olduğunu öne sürdüğü iki fotoğrafı paylaştı.

Fotoğraflar, iPhone 8 ile ilgili daha evvel sızdırılan bilgilerle örtüşüyor. Home adı verilen tuşun kaldırıldığı görülen telefonda, 3D destekli çift ön kamera yer alıyor. Parmak izi okuyucu görevi de gören ‘home’ tuşunun kaldırılmasıyla beraber iPhone 8’in göz tarama desteği sunacağı tahmin ediliyor.

Fotoğraflarda, gerçeklik ve saha derinliğini artıran çift art kameranın da iPhone 8’in arkasına monte edildiği gözden kaçmıyor. Kaliteli bir fotoğraf deneyimi yaşatmayı planlayan Apple, iPhone 8’deki çift ön ve art kameralar ile bunu başarmayı umuyor.

iPhone 8’in görüntü ve bilgileri sızdı VİDEO

ÜRETİMDE SORUNLAR YAŞANIYOR

iPhone 8’in üretiminde tedarik problemleri yaşandığı da gelen bilgiler arasında.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, yeni iPhone’un gecikeceği iddiaları ortaya atılıyor. Ancak bu kez iddiaların gerçeğe dönüşmesi güçlü ihtimal olarak belirtiliyor. Özellikle OLED ekran tedariğinde yaşanan sorunlar, iPhone 8’in rötar ihtimalini artırıyor.

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı öbür iPhone modelleri olan iPhone 7s ve iPhone 7s Plus ile ilgili herhangi bir rötar laf konusu değil.

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } function videoYonlendir(id){ window.open(“http://videonuz.ensonhaber.com/y/” id); }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.