Teknoloji

IOS 11’deki yeni şarj sesi, kablosuz şarjın müjdecisi

IOS 11’in BETA sürümünün yayınlanmasıyla birlikte, iPhone 8 hakkındaki ipuçları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Eski IOS sürümlerinde “connect_power.caf” adlı ses dosyasıyla, telefonun doğru şarj edildiğine bir ikaz veren Apple, bu ses dosyasını “engage_power.caf” adlı ses dosyasıyla değiştirdi.

IOS 11’deki yeni şarj sesi, kablosuz şarjın müjdecisi VİDEO

Bu değişikliği iPhone 8’de kablosuz şarj olacağı iddialarıyla bağdaştıran Apple müdavimleri, Eylül’de yapılacak olan tanıtımda, iPhone 8’in kablosuz şarj özelliğinin de duyurulmasını bekliyor.

APPLE WATCH’A BAŞARIYLA ENTEGRE EDİLMİŞTİ

Bilindiği üzere Apple, kablosuz şarj özelliğini Apple Watch ile beraber kullanıcılarına sunmuştu. Manyetik ve güvenli bir ortamda Apple Watch’ın kablosuz olarak şarj edilmesini sağlayan Apple’ın, bu özelliği iPhone 8’de kullanıp kullanmayacağını görmek için, Eylül’deki tanıtımı beklemek gerekiyor.

iPhone’un geçmişten günümüze evrimi VİDEO

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } function videoYonlendir(id){ window.open(“http://videonuz.ensonhaber.com/y/” id); }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.