İnternet

İnsanı Bile Anında Paramparça Edecek Hava Tabancası!

Giaco Whatever isimli Youtube kanalında bir YouTuber, kendi elleriyle BB hava tabancası yaptı. Tabancaya bağlanan 4000 PSI’lık tank tarafından fırlatılan metal bilyelerin gücünü gördüğünüzde gerçekten şaşıracaksınız. Normal barutlu tabancalarınkiyle benzer bir güç gösteren silah, kısa süre içerisinde yüzlerce bilye fırlatabiliyor.

PVC Borularıyla Yüksek Basınçlı Hava Tabancası Yapan Çılgın Mucit

Bu bilyelerden herhangi biri insan vücuduna denk geldiğinde son radde yaralayıcı, hatta öldürücü bile olabilir. Zaten silah bilyeleri fırlatırken ses bariyerinin ötesine geçmeyi başarıyor.

Giaco, yaptığı testlerde silahı çeşitli hedeflerle test etti. Şarap kadehi gibi dayanıksız materyalleri toplu şekilde yok eden BB hava tabancası, kola kutularını da paramparça edebiliyor. Karşısına biraz daha zorlu rakip çıkartmak isteyen YouTuber, bu sefer de alçıpan koyuyor. Ancak birkaç bilyeden sonra alçıpan da kullanılamaz hale geliyor.

4 namlusu sayesinde her seferinde 4 bilye fırlatabilen tabancanın yok ettiği şeyleri ağır çekimde gördüğümüzde, silahın ne kadar etkili olduğu daha iyi anlaşılıyor. Aşağıda bu süper deneye ait görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.