Mobil

Google Pixel Kamerası Tüm Android Cihazlarda Kullanılabilir

Piyasanın en iyi kamerasına ve kamera yazılımına sahip Google Pixel cihazlarının o çok beğenilen kamera uygulaması, öbür Android telefonlara da geliyor. HDR gibi fotoğraflarda gerçekten detay oluşturabilecek özellikleri ile herkes tarafından fazlasıyla beğenilen uygulama, bir geliştirici tarafından öbür Android cihazlarına da aktarılabilmiş.

Google Camera’ya Selfie Flashı Geliyor!

Uygulamayı telefonunuzda kullanabilmek için cihazda Snapdragon 820, 821 veya 835 işlemcilerinden birisi olması gerekiyor. Bu işlemcilerle beraber genelde fiyat/performans veya eski telefonların birçoğunun elenmesine yol açıyor, ancak tekrar de bu işlemcileri kullanan birçok insan var. Uygulama LG G6, Galaxy S8 gibi cihazlarda denetim edilmiş ve bu testi başarılı bir şekilde atlatmayı başarmış.

Eğer siz de telefonunuzda bulunan kamera uygulamasından memnun değilseniz, buraya tıklayarak Android HDR destekli Google Kamera v4.4 uygulamasını indirebilirsiniz.

Yaptığım kontrollerde uygulamanın sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalıştığını gözlemledim. Siz de indirdiğiniz telefonu ve uygulamanın bu telefonda çalışıp çalışmadığını yorumlarda bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.