Mobil

Google Kişiler, Android 5.0 ve Üzeri için İndirilebilir

Pixel ve Nexus akıllı telefonların en büyük özellikleri arasında hep Google’ın en iyi ve en yeni uygulamalarına erişimi olması sayılmıştır. Sanıyoruz ki bu vaziyet artık değişiyor. 

Google’ın rehberinizi yönetmek için sahip olduğu uygulama Google Kişiler, şimdiye kadar Nexus ve Pixel cihazlarının standart rehberiydi ve sadece onların kullanımına açıktı. Yeni 2.1.2.164543808 kodlu güncellemeyle beraber bu engeli kaldıran Google, Android 5.0 Lollipop ve üzeri yüklü cihazların hepsini bu uygulamayı kullanabilir yaptı. 

Google Kişiler uygulaması üreticilerden çıkan rakiplerininki kadar özellik yüklü olmasa da (Bkz. Xiaomi, Samsung) temizliği ve akıcılığıyla bir çok kullanıcıyı tatmin edecektir. Materyal dizayna sahip olan ve ani çok Google hesabının kişileri arasında geçişe ruhsat veren uygulama aynı zamanda Facebook Messenger, WhatsApp gibi uygulamaların konuşma geçmişini de gösterebiliyor. 

Şuan Play Store üzerinden dağıtılmaya başlanan güncellemeyle beraber sayfaya girerek indirme işlemini gerçekleştirebilmelisiniz. Eğer olmuyorsa buradan APK dosyasını indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

  • Google KişilerİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.