Magazin

Ebru Şallı’nın Eski Eşi Harun Tan’dan Uyarı Geldi: 2 Çocuk Annesi Olduğunu Unutma


Ebru Şallı’nın evli 2 çocuk babası Uğur Akkuş ile sevgili olması gündeme bomba gibi düşmüştü. Şallı’nın eski eşi Harun Tan “2 Çocuk annesi olduğunu unutma“ diyerek ayarı verdi.

Manken,  Ebru Şallı’nın yeni sevgilisi  Uğur Akkuş’un evli, 2 çocuk babası olduğu, eşinin bir bebek daha beklediği ortaya çıkmıştı.  Ebru Şallı’nın eski kocası  Harun Tan ”Özel hayatına karışamam, istediğini yaşa. Ama 2 çocuk annesi olduğunu unutma” dedi

HARUN TAN SONUNDA PATLADI

Uğur  Akkuş’un evli ve iki çocuk babası olduğu, eşi Gonca  Akkuş’un bebek beklediği haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aldatılan eş “10 yıllık evlilik bitiyor, boşanıyoruz. Artık doğuramam. Bebeğimi aldıracağım” açıklaması yapmıştı. Tüm bunlar üzerine  Ebru Şallı’nın eski kocası, iki oğlunun babası  Harun Tan çıldırdı.

“YAŞADIĞIN İLİŞKİNİN OĞULLARIMA ZARAR VERMESİNİ GÖZ YUMMAM”

İddiaya göre;  Harun Tan eşi  Ebru Şallı’yı telefonla arayıp şunları söyledi: “Özel hayatına karışamam, istediğini yaşa. Ama unutma; iki çocuğumuz var. Her şeyden evvel onları düşünmek zorundasın. Yaşadığın ilişkinin oğullarıma ziyan vermesine asla göz yummam.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.