İnternet

Bu Haftanın 5 Ücretsiz Android Uygulaması!

Okulların başlaması ile beraber mobil oyunlara alaka de giderek arttı. Bilgisayarları söküp okula götüremeyen oyuncular, teneffüs ve çeşitli araları oyun oynayarak geçirmek için telefonlarına sarılıyor, bazı uygulamalarla kafalarındaki soruları gideriyorlar. Bugün sizlere Android için çıkmış 5 yeni ücretsiz oyun ve uygulama paylaşacağım.

Stormbound: Kingdom Wars

Bağımsız bir geliştirici tarafından tasarlanmış bulmaca tarzı bir oyun. Savaşları bir dama tahtası üzerinde oynadığınız oyunda stratejik hamleler yaparak galip gelmeye çalışacaksınız. Tek oyunculu seçeneğinin yanında çok oyunculuğu seçeneği sayesinde rakiplerinize karşı stratejik bir deha olduğunuzu gösterebilir ve savaşın galibi olabilirsiniz.

  • Stormbound: Kingdom WarsİNDİR

MINT Browser

Yeni bir tarayıcı arayanlar için güzel ve etkili bir uygulama. Mahremiyet ve güvenlik konusunda verdiği destekle adından söz ettiren MINT Browser, parmak izi okuyucu gibi destekleri ile işlevsel bir tarayıcı olmaya aday.

  • MINT Browser – Secure & FastİNDİR

Terra Battle 2

Final Fantasy’nin geliştiricisi Hironobu Sakaguchi’nin son oyunu olan Terra Battle, derin ve belirgin bir hikayeyle beraber hoş özellikler sunuyor. Bulmaca tarzı harp sistemi ve keşfetmeye yönelik dünyasıyla beğeneceğinizi düşündüğüm bir oyun.

  • Terra Battle 2İNDİR

Stickman Dismound 3 Heroes

Dünyaca ünlü Stickman’in yeni macerası tekrar dopdolu olarak devam ediyor. Hayatta kalmanın en efsane oyunlarından birisi olan Stickman, fizik sistemi ile platform oyunlarını sevenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

  • Stickman Dismount 3 HeroesİNDİR

Zombie Smash: Yol Kill

Zombi ölülerinden yol yapmak istiyorsanız bu oyun tam size göre olacaktır. Popüler kültürün en ünlü karakterlerinden zombileri öldürerek ilerleyen oyunda, arabanızla en çok zombiyi öldürmeye çalışacaksınız. Hoşça zaman geçirmek istiyorsanız bu oyun size bunu verecektir.

  • Zombie Smash: Yol KillİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.