Moda

Babalar Günü’nde en güzel hediyeyi alın!

 Babalar Günü için armağan seçme telaşındaysanız herkesin ayakkabıcısı FLO’ya uğramadan karar vermeyin. 9-18 Haziran arasında Babalar Günü’ne hususi 2. ürüne P indirim kampanyasıyla yüzlerce model alternatifi arasından dilediğinizi seçip, babanıza şık ve rahat adımlar armağan edebilirsiniz.

 Yılın son trendlerini çağdaş ve kuvvetli dokunuşlarla koleksiyonuna taşıyan FLO’nun varlıklı model seçenekleri ile babanızı her adımında mesut etmeye ne dersiniz? Bejden yeşile, maviden laciverte, kırmızıdan bordoya kadar onlarca renkte şık ve çağdaş alternatifler sunan koleksiyonda; klasik modeller, kanvas ve jean detaylar, dekoratif tabanlar, hasır ve örgü etkileri ön planda.

Erkeklerin her mevsim vazgeçemediği spor ayakkabılar yaza özgü renkli bağcık detayları ve rahat kullanımlarıyla babanıza konforlu adımlar sunarken; sandaletler ve plaj terlikleri ise yaz boyu babanızın tatil valizinden noksan etmeyeceği bir armağan olabilir. 

Komfor koleksiyonun gençleşen tasarımları ile babanıza hem rahatlık hem de tarz sunabilirsiniz. En şık hediyeyi arıyorum diyorsanız, takım giysi ve büro şıklığını tamamlayan klasik ayakkabılar da tam size göre!

FLO’nun 2017 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu’nu görebilmek ve babanıza en müsait hediyeyi seçebilmek için FLO mağazalarını ve www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.