İnternet

Apple Konferansı Öncesinde Duyurulacak Ürünler Listelendi!

Dün akşam kredi kartı şirketi Discover’ın web sayfasında, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X Edition, Apple Watch 3, iPod Touch(7. nesil) ve Apple TV’nin(2017) sürümlerinin isminin bulunduğu bir açıklama yazısı yer aldı. Olayın farkına varılır varılmaz kaldırılan açıklama, bu akşam saat 20:00’da yapılacak Apple konferansında nelerin tanıtılacağını gözler önüne seriyor.

Anlaşıldığı kadarıyla geceye damgasını vuracak ürünler yalnızca telefonlar olmayacak. Apple TV’den iPod’a kadar pek çok yeni aygıt bu gece düzenlenecek konferansla beraber alıcılarının karşısına çıkacak. Konferansta pek çok yeni aygıt bulunmasına rağmen, çevre birimleri ve kampanyalar açısından da özel içerikler çıkacak gibi duruyor.

iOS 11 Üzerinde Çalışan iPhone’u İzinsiz Olarak Yedekleyebilene Aşk Olsun

Geçen yıl satışa sunulan ve herkesin beğenisini kazanan AirPods, bu çevre ünite örneklerinden birisi. AirPods’ların dışında armağan kartları ve sayısız farklı fırsat ürünü yer alıyor.

Çıkış tarihi yaklaştıkça heyecanımızın da arttığı iPhone’lara olan özlemimiz bitiyor ve cihazlar bu akşam Steve Jobs salonunda düzenlenecek etkinlikle duyuruluyor. Telefonlarla beraber tanıtılacak öbür cihazlar da konferansın önemli detaylarını oluşturacak. Peki, sizce bu akşam Tim Cook eşliğinde yapılacak konferansta sürpriz olmasını beklediğiniz bir şey var mı? Bu kadar çok ürün kaç saatte tanıtılabilir? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.