İnternet

Apple Destek’in Parodi Hesabına Verdiği Yanıt Viral Oldu!

Steve Jobs’ın “Apple’ın gerçek ruhu” diyerek tanımladığı ünlü tasarımcı Jony Ive’ın ismiyle Twitter’da fırtınalar estiren parodi kanalı, bu sefer bizzat Apple Support’a sataştı. Ive’ın ağzından konuşarak herkesi gülmekten geçiren Jony Ive isimli kullanıcı, Apple Support’a;

“Yarının(bugünün) slaytlarını tasarlamaya çalışıyorum, ancak Keynote’un yeni sürümüne sahip değilim ve Apple Kimliğimin şifresini hatırlamıyorum @AppleSupport yardım!” şeklinde bir mesaj attı.

Bu tweet’in derhal ardından Apple Support’tan yanıt geldi. Tahminen bütün gün mesaj atmaktan beyni yanmış bir kardeşimizin attığı mesaj herkesi güldürdü. Olayın farkına varmadan son radde ağırbaşlı bir şekilde otomatik mesaj atan kişi, sosyal medyanın gündemine oturduğunun farkında değildi.

Atılan mesaj, “Apple kimliğinizi, DM’lerinizi başarısız olma durumunda sıfırlamak için lütfen aşağıdaki makaleye bakın:” şeklindeydi.

Sahte Jony Ive, mesajın ardından “Teşekkürler @AppleSupport Büyüksün” diyerek mesajı sonlandırdı.

Olayın ardından pek çok şahıs AppleSupport’a mesajlar yağdırırken olay, Apple konferansı öncesinde tatlı bir detay oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.