Magazin

Alişan, Nişanlısı Eda Erol ile Ayrıldığını Doğruladı


1.5 ay sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Eda Erol ile ayrıldığını doğruladı.

Kasım ayında evlenmeyi planlayan  Alişan ile Eda Erol ani bir kararla yollarını ayırdı. Sosyal medyadan ayrılığı doğrulayan  Alişan “Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur” dedi.

İşte  Alişan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama;

“Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık.

“VERDİĞİMİZ KARARDAN EMİNİZ”

Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için lüzumlu çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra fena öykü taraflar birbirine düşman, dargın yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi.

$(window).load(function () { var s = document.createElement(“script”), el = document.getElementsByTagName(“script”)[0]; s.async = 1; s.src = “//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js”; el.parentNode.insertBefore(s, el); });

“GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTERMENİZİ İSTİYORUM”

Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her tümce fert olan ve ayrılık kararını saha bizlerden daha fazla ailelerimizi üzmektedir. Biz onları zaten üzdük.
Bu konuda lüzumlu hassasiyeti göstermenizi istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.